Informacje o zaszywarkach

1. Którą zaszywarkę wybrać?
Bardzo popularne są zaszywarki typu GK-26. Wysoka jakość zapewnia długotrwałą, wydajną i bezawaryjną pracę zaszywarki a atrakcyjna cena dodatkowo zachęca do zakupu. Zaszywarka typu GK-26 to profesjonalna zaszywarka z centralnym smarowaniem, którą można stosować do ciągłej pracy. SIRUBA – zaszywarka o wyjątkowej żywotności konstrukcyjnie podobna do GK-26, „bezawaryjna”, nieco droższa. Przy stosunkowo niewielkiej ilości zszywanych worków proponujemy najprostszą i najtańszą zaszywarkę typu GK-9 do sporadycznego zaszywania worków.

2. Jakie materiały można zszyć zaszywarką?
Z powodzeniem można używać zaszywarki do zszywania różnego typu materiałów np. worki: foliowe, papierowe, materiałowe, raszlowe, sizalowe, jutowe, itp., banery reklamowe, zadaszenia markizowe materiałowe, itp.

3. Którą zaszywarkę wybrać do zszywania niewielkiej ilości worków (około 10-30 szt. dziennie)?
Ilość zszywanych worków odgrywa zasadniczą rolę przy wyborze zaszywarki. Proponujemy swoim klientom zawsze najlepsze rozwiązania uwzględniając koszty. Do zszywania małej ilości worków polecamy zaszywarkę typu GK-9. Jest to dobra, lekka zaszywarka o atrakcyjnej cenie. Zaszywarka ta jednak nie posiada centralnego smarowania i należy pamiętać by nigdy nie pracować „na sucho”. Przed użyciem należy dobrze nasmarować urządzenie. Po zakończonej pracy należy zaszywarkę oczyścić i dokładnie naoliwić by pozostałości po zszywanych workach i ich zawartości nie pozostawały na dłużej wewnątrz urządzenia.

4. Jak długo trwa zaszycie 1 worka?
Zaszycie jednego worka zaszywarką typu GK-26 czy GK-9 trwa około 3-5 sek.

5. Jak dbać o urządzenie by się nie psuło?
Przede wszystkim należy ściśle stosować się do instrukcji obsługi zaszywarki. Trzeba pamiętać o ciągłym smarowaniu maszyny. Po użyciu zaszywarki mogą wystąpić przecieki oleju lecz jest to normalna sytuacja – należy sprawdzić czy sznurek w oliwiarce jest poprawnie włożony. Bardzo polecane i wskazane jest stosowanie zawiesia do zaszywarki, które pomaga w utrzymaniu jej w odpowiednim stanie – wisząca na zawiesiu zaszywarka nie jest obijana o podłogę, co często powoduje jej przestawianie.

6. Ile jest gwarancji na urządzenie?
Na zaszywarki udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

7. Co z serwisem?
Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Czas realizacji naprawy to 3-14 dni. Klient zobowiązany jest dostarczyć w swoim zakresie i na swój koszt urządzenie, natomiast zaszywarkę naprawioną odsyłamy na nasz koszt. Zaszywaka do serwisu powinna być dostarczona w oryginalnym opakowaniu.

8. Jak złożyć zamówienie?
Zamówienia składać można za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.ekonkret.pl.